Skip links

O mně

Kdo jsem, jaký je můj příběh a co pro Vás mohu udělat.

Kdo jsem

Jmenuji se Josef Vocásek

Kdo jsem, co pro Vás můžu udělat a jak Vám mohu pomoct.

Starat se o potřeby svých klientů a jejich blízkých mě naplňuje!

Finančnímu poradenství se naplno věnuji již 10 let. Se svými klienty se snažím budovat dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře tak, abychom společně postupně plnily většinu jejich přání a plánů. Spolupracuji s většinou finančních společností působících na českém trhu. . Na této práci mne právě nejvíce baví když vidím přínos pro klienta ať už po vyřízené pojistné události kdy klient dostane peníze od pojišťovny, nebo si klient pořídí vlastní bydlení díky financování se kterým jsem mu pomohl. Ve volném čase rád rybařím, hraji na akordeon, chodím do přírody a věnuji se rodině.

10+ let zkušeností v oboru

Proč?

Proč spolupracovat právě se mnou?

Proč byste měli mít svého poradce? A když už, tak proč bych to měl být právě já? Pokusím se odpovědět v bodech.

Case studies

Protože Vám pomůžu s...

Zanalyzuji Vaše potřeby

Nejdříve budu potřebovat informace o vás, o vaší aktuální situaci, o vašich plánech, cílech a potřebách. Ano budu se vás hodně ptát protože jen tak vám mohu vaše portfolio sestavit smysluplně a aby vše fungovalo jak má.

Vyhledáním optimálního řešení

Finance jsou velmi komplikovaná záležitost a není jednoduché se v nabídce jednotlivých společností vyznat. Mým cílem je nabídnou kvalitní poradenské služby a sestavit komplexní finanční řešení jak pro jednotlivce a jejich rodiny, tak pro podnikatele i velké firmy.

Zajistím Vaší budoucnost

Zamýšlíte se nad možnostmi vytvoření finančního polštáře? Potřebujete našetřit peníze na nákup dražšího vybavení, nemovitosti nebo pro děti či na důchod?

Vyřeším škodné události

Nevíte si rady s nahlášením pojistné události? Pojišťovna vám vyplatila méně než na co máte nárok nebo dokonce plnění odmítla?

Pomohu vám i s vaším pojistným plněním.

Postarám se o Vaše blízké

Potřebuje někdo ve vašem okolí poradit či pomoc s nějakou výše uvedených situací či produktem ? Nebojte se na mne obrátit nebo předat kontakt. Rád vám dám jen radu aniž by jsme museli cokoliv sjednávat.

Pohlídám aktuálnost smluv

„Klienti zapomínají na průběžnou aktualizaci pojistných smluv a nezohledňují v nich své stoupající nároky a potřeby,“ Důsledkem nedostatečné aktualizace smluv je nedostatečná pojistná ochrana. V případě vážných událostí, jako je například invalidita, úmrtí nebo závažné onemocnění pak není vyplacené pojistné plnění dostačující pro kompenzaci vzniklé finanční ztráty,“ Majitelé nemovitostí a domácností si mnohdy neuvědomují, že hodnota majetku se průběžně mění a že je tyto změny třeba zohledňovat. Pokud je sjednaná pojistná částka nižší než hodnota pojištěného majetku, nekryje pojistné plnění v případě škodní události škodu v plném rozsahu. Vyplatí se nechat si povinné ručení každý rok přepočítat podle aktuálních nabídek. Pojišťovny totiž pravidelně mění různé balíčky, sazby a podobně, takže každý rok lze vyjednat výhodnější pojištění. Ať už za nižší cenu nebo třeba s rozšířenými asistenčními službami či vyšším limitem plnění.

Certifikace

Certifikáty, které vlastním

Neustále se proškoluji a udržuji si přehled o aktuálních produktech, zákonech a celkovém dění.

Osvědčení

o úspěšném vykonání odborné zkoušky pro distribuci životního pojištění.

Osvědčení

o úspěšném vykonání odborné zkoušky o doplňkovém penzijním spoření.

Osvědčení

o úspěšném složení zkoušky pro jednání se zákazníkem v rámci investičních služeb.

Osvědčení

o úspěšném vykonání odborné zkoušky podle zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru

Mé služby

Zajímají Vás konkrétní služby?

Chcete zjisti přesně v jakých oblastech Vám mohu pomoct? Vše se dozvíte v sekci Služby.

Explore
Drag